בעגלת הקניות שלך 0 מוצרים
כללי
   קניית מסכים שבורים
   תיקון אייפון
אביזרים למכשירי אפל
   כיסויים לאייפון 4
   נרתיקים לאייפון 4
   אביזרים נלווים לאייפון 4
   כיסויים לאייפון 5
   נרתיקים לאייפון 5
   כיסויים לאייפון 6
   כיסויים לאייפון 6 פלוס
   אביזרים לאייפון 5
   אביזרים לאייפון 3
   אביזרים לאייפד
   אביזרים לאייפוד
   מטענים לאייפון
אביזרים למכשירי גלקסי
   כיסויים לגלקסי 6
   כיסויים לגלקסי 6 אדג'
   אביזרים לגלקסי 5
   אביזרים לגלקסי 4
   אביזרים לגלקסי 3
   אביזרים לגלקסי 4 מיני
   אביזרים לגלקסי 3 מיני
   אביזרים לגלקסי 2
   אביזרים לגלקסי 1
   אביזרים לגלקסי גרנד 2
   אביזרים לגלקסי טרנד
   אביזרים לגלקסי מיני
   אביזרים לגלקסי מיני 2
   סוללות לסמסונג גלקסי
   אביזרים לגלקסי יאנג
   אביזרים לגלקסי וונדר W
   אביזרים לגלקסי טאב
   אביזרים לגלקסי נוספים
אביזרים למכשירים אחרים
   אביזרים לסוני אריקסון
   אביזרים לנוקיה
   אביזרים לנקסוס
   אביזרים ל-HTC
   אביזרים ל-LG
   אביזרים לטאבלט
   אביזרים לטאבלט ACER
   אביזרים לטאבלט AKAI
   אביזרים לטאבלט ASUS
   אביזרים לטאבלט TEAC
   סוללות לנוקיה
   סוללות לסוני
   אביזרים ל- ZTE
מותגים
   SwitchEasy
   SGP המגן הדק
   OtterBox המגן החזק
שירותים נוספים
   תיקון גלקסי
   תיקון אייפד
   פריצת אייפון
   תיקון אייפוד

תיקון אייפון

אביזרים לאייפון >  תיקון אייפון

 תיקון אייפון – כל מה שצריך לדעת!

 
אמנם החשש של מרבית משתמשי האייפון, וכך גם לגבי כל משתמשי לסמארטפונים באשר הם, הוא של שבירת המסך – ואכן תיקון מסך אייפון 4 או 4S מהווה את אחד התחומים העיקריים בהם עוסקת מעבדה לתיקון אייפון – אך יש עוד שלל תקלות אפשרויות ונפוצות במידה כזו או אחרת. נכון שיש תקלות שמישהו עם מעט חוש טכני יכול לתקן לבד לאחר רכישת חלקים מתאימים ואיכותיים, אך באופן כללי ועל מנת לשמור על המכשיר במצב אופטימאלי באמת שתמיד עדיף לתת לאנשי מקצוע מנוסים לעשות את עבודתם.
 
החלפת מסך לאייפון 4 או 4S: כמובן שגם לדגמים הישנים יותר נשבר לעיתים המסך, אך אלו כמעט ולא נמצאים בשימוש בפועל. מסך המגע המשובח של האייפון נשבר כאשר המכשיר נופל וכיוצא באלו, זה כמובן משתק לגמרי את הסמארטפון ומחייב החלפה. תיקון אייפון להחלפת המסך לאייפון 4  או S4 דורשת החלפת יחידת ה-LCD + טאץ' כולה , עלות תיקון כזה ברוב המעבדות נע בין 300-400 ₪.
החלפת שקע טעינה: שקע הטעינה משמש באייפון גם כחיבור למחשב והוא משמש את משתמשי המכשיר באופן יומיומי, לכן זה אך טבעי שהוא ייהרס במקרים מסוימים ויצריך החלפה.
החלפת כפתור הבית: הכפתור הפיזי היחיד בקדמת האייפון, תיקון אייפון נפוץ מאוד.
תיקון אנטנה סלולארית או אנטנת WiFi
החלפת מגש כרטיס הסים
החלפת מיקרופון או רמקול
החלפת המצלמות: אחורית או קדמית
החלפת / תיקון כניסת אוזניות
החלפת פאנל אחורי או קדמי של האייפון: בגלל שריטות, שברים, פגיעה בצבע וכדומה.
תיקון / החלפת מנגנון הרטט באייפון
• החלפת רכיבי חומרה אחרים: מעבד, רכיבים אלקטרוניים, זיכרון פלאש וכיוצא באלו. 
החלפת כפתורי הווליום
תיקוני תוכנה: קטגוריית שירות בפני עצמה של תיקוני אייפון, איפוס מכשירים, תיקון פריצות מכשיר לא איכותיות, פריצת מכשירים וכן הלאה עם שלל אפשרויות והיבטים שרק מעבדה לתיקון אייפון מקצועית יכולה לבצע.
 

החלפת מסך אייפון  4

 

 

האייפון 4 הוא דגם האייפון הנמכר ביותר בישראל – חברות הסלולר החלו לשווק את מכשיר הדגל של אפל כאשר דגם זה היה בשיאו ולפני השקת האייפון 4S המשווק כיום. לכן מבחינת הפנייה הנפוצה ביותר לגבי תיקון אייפון  במכשירי סמארטפון בכלל ומכשירי אייפון בפרט שהיא שבר במסך, החלפת מסך לאייפון 4 הוא התחום הנפוץ ביותר למעבדות השירות ולמשמשים כאחד. המסך שביר בעיקר במקרים של נפילה ישירה – מה שמדגיש את החשיבות האדירה של הצטיידות בכיסוי מגן איכותי לאייפון ובמגני מסך.
 
המקרים בהם יש צורך בהחלפת מסך לאייפון 4 או לדגם האייפון 4S הם: ניפוץ מוחלט של המסך, סדקים על גבי המסך, כאשר מסך המגע מפסיק להגיב המסך מציג רק תצוגה לבנה בהירה, על המסך יש פיקסלים שרופים נראים לעין, מסך המגע מגיב בצורה לא טובה או נכבה בפתאומיות. הבעיה תהיה לרוב במסך עצמו אך היא יכולה להיות גם ברכיבים האלקטרוניים המפעילים אותו – במקרים של תפקוד לא תקין ולא של שבר כמובן. חלקו האחורי של מסך האייפון 4 עשוי זכוכית, אמנם עמידה אך בכל זאת זכוכית – מה שאומר שהמסך שביר ויש לשים לכך לב בכל עת במהלך השימוש במכשיר. 
 
על מנת לבצע החלפת מסך לאייפון 4 יש למעשה לפרק את כל חלקו האחורי של המכשיר, להפריד את הסוללה מלוח האם, לפרק את רכיבי המכשיר בצורה המדויקת והנכונה, לפרק את מנגנון הרטט, את המצלמה וכיוצא באלו עם עוד שלבי פירוק – בקיצור,תיקון אייפון זה הוא תהליך מורכב ולא פשוט כלל המחייב זהירות ודיוק לכל אורכו על מנת שלא לפגוע ברכיבים אחרים באייפון. רק לאחר פירוק כל רכיבי הסמארטפון ניתן לפרק את המסך ולהחליפו. 
תהליך זה לא פשוט ולכן דרושה מיומנות טכנית גבוהה על מנת לא לפגות בחלקים הפנימיים הקטנים אשר במכשיר האייפון שלך תוך כדי הוצאתם על מנת להחליף את מסך האייפון.
 
 

איך לבחור מעבדה לתיקון אייפון

 

 

כאמור, וכפי שניתן לראות מכל סרטון "עשה זאת בעצמך" של תיקון אייפון – המכשיר המורכב והנחשק הזה אינו פשוט לתיקון עצמי ולרוב המשתמשים מאוד רצוי לא לנסות זאת לבד שמע יגרמו לנזקים קשים יותר ממה שניסו לתקן מלכתחילה. אך מכיוון שיינן כל כך הרבה מעבדות לתיקוני אייפון בישראל יש לדעת כיצד לבחור את המעבדה המתאימה ועל סמך אילו מאפיינים.
 
ניסיון: לא כל סטודנט לאלקטרוניקה הוא טכנאי אייפונים מוסמך ולא כל חנות למכירת טלפונים סלולאריים היא מעבדה לתיקון אייפון. כל סמארטפון מחייב מקצועיות ודיוק בתיקון והחלפת חלקים, זה נכון ביתר שאת לגבי האייפון בדיוק בגלל המורכבות של פירוקו והגישה הסגורה של אפל שמאוד לא מעודדת משתמשים לעשות כל פעולה פיזית במכשיר מלבד שימוש רגיל בו. לכן נושא הניסיון של המעבדה הוא קריטי, לא להתבייש ולבדוק המלצות, הסמכות, כמה שנים המעבדה כבר מתקנת אייפונים וכן הלאה. 
 
חלקי חילוף: כמו בכל תחום, ובעיקר בתעשיית הטכנולוגיה והאלקטרוניקה, יש ענף שלם של חיקויי  מוצרים משלימים לאייפון ואפילו טלפונים מזויפים שנראים חיצונית אותו דבר. מבחינת שירות תיקון אייפון 4 או כל דגם אחר מהסדרה רצוי לבחור מעבדת תיקונים לאייפון העושה שימוש רק בחלקים מקוריים או בחלקים איכותיים מתאימים. הכוונה היא לא רק לפאנלים ולחלקים חיצוניים אלא בעיקר לרכיבי חומרה ואלקטרוניקה כמו מעבדים, מצלמות וכיוצא באלו. מסך המגע למשל לא חייב להיות מתוצרת אפל (שבפועל לא מייצרת בעצמה כמעט אף רכיב במכשיריה) ויש אפשרויות מעולות ומעט זולות יותר. אך באופן כללי חלקי חילוף זולים ולא איכותיים יעלו למשתמש החסכן ביוקר בסופו של דבר – שלא לדבר על מעבדות הטוענות על שימוש בחלקים מקוריים ולמעשה התקנת חלקים זולים ולא איכותיים מספיק. 
 
זמינות ואיכות השירות: האייפון משמש את משתמשיו במגוון אדיר של היבטים בחיים, רובנו לא יכולים לדמיין בכלל יום אחד בלי הסמארטפון צמוד אלינו. לכן מהירות וזמינות השירות של תיקוני אייפון הוא נושא קריטי שיש לוודא היטב מראש – שהמכשיר יתוקן במהירות המירבית ורצוי בתוך יום עסקים אחד. אפשר אפילו לבדוק האם המעבדה מציעה טלפון חליפי לתקופת תיקון אייפון למרות שזה אינו נוהג מקובל בישראל על פי רוב. באותה מידה איכות השירות היא כמובן קריטית כי המטרה היא לקבל טלפון מתוקן ובמצב כמו חדש ולא משהו באמצע או תיקון ששוב יתקלקל בתוך תקופה קצרה.
 
מחיר: כמובן שאי אפשר להתעלם מסוגיית המחיר של תיקון אייפון 4 או כל דגם אחר. מעבר לעובדה שהסמארטפון הנחשק של אפל הוא בין היקרים ביותר בשוק, גם כל תיקון עשוי לעלות למשתמשים המסורים של האייפון סכומים לא מבוטלים – כך גם לגבי כל יתר לסמארטפונים בשוק, התיקונים הם תחום רווחי מאוד עבור מעבדות השירות. תיקון מסך לאייפון 4 ובעיקר החלפת מסך לאייפון 4 שבה מחליפים את כל יחידת המסך תעלה כמה מאות שקלים, החלפת רכיבי חומרה מרכזיים עשויה לעלות גם כמה מאות שקלים והחלפת רכיבים קטנים ופשוטים תהיה זולה יותר. יש להשוות מחירים של מעבדה לתיקון אייפון ולהצליב את המידע הזה עם היבטים חשובים נוספים שנסקרו, קרי ניסיון, מקצועיות, חלקי החילוף, זמינות ומהירות השירות. 
 

תיקון אייפון – האם כדאי לעשות ביטוח?

 

 

 ישראל הפכה בשנים האחרונות למעצמה של ממש מבחינת השימוש בטלפונים חכמים. על פי נתונים אשר התפרסמו במגזין הכלכלי "גלובס" (אפריל 2012), כ-1.15 מיליון סמארטפונים נמכרו בישראל עד סוף שנת 2011, וכ-780,000 מתוכם היו מכשירי אייפון על דגמיו השונים (כ-67%). אין ספק כי הפופולאריות הגדולה של מכשירי האייפון איננה עניין "מקרי" או "ישראלי". ההתלהבות העצומה המלווה את האייפון ידועה זה מכבר כתופעה גלובאלית החוצה תרבויות ויבשות. ניתן לראות אותה באה לידי ביטוי, בין השאר, בהשקות המרהיבות של המכשיר ובנאומיו הסוחפים של מנכ"ל "Apple" המנוח, סטיב ג'ובס.

 

יש הסבורים כי האייפון הביא למהפכה של ממש בעולם התקשורת הסלולארית בכלל, והטלפונים הניידים בפרט. מסכי המגע האלגנטיים, לצד אפשרויות התפעול הרבות והידידותיות למשתמש, הפכו את האייפון לסמל טכנולוגי שאין שני לו. עם זאת, לצד יתרונותיו הרבים, האייפון סובל גם ממספר חסרונות. מעבדות תיקון אייפון מלאות בלקוחות שסובלים מחסרון די גדול שהוא הרגישות הגבוהה של מסך האייפון - שעלול להשבר מנפילה קלה.

 

ניתן לומר כי החיסרון המרכזי של המכשיר הנהדר הזה הינו ריבוי התקלות. התקלות מהן האייפון סובל יכולות להיות רבות ומגוונות. תקלות אלה מתחילות עם צורך בהחלפת מסך, ממשיכות בקליטה משובשת ויכולות לבוא לידי ביטוי בכל אחד מהחלקים של המכשיר. חשוב להדגיש כי במידה ואתם זקוקים לשירות תיקון אייפון(לדוגמא, החלפת מסך אייפון), ניתן בדרך כלל להעניק מענה למצוקתכם. חלקי חילוף לאייפון אינם נדירים וניתן לרכוש אותם באינטרנט ו/או בחנויות המוסמכות אשר עוסקת בשיווק אייפון על מוצריו השונים.

 

תקלות באייפון – לא להילחץ!

 

מכשירי האייפון הינם טלפונים סלולאריים עדינים אשר נוטים לסבול מתקלות. התקלות הנפוצות ביותר מבחינת מכשירים אלה הינם סדקים במסך, קצר בשקע טעינה, בעיות קליטה ופגמים במערכת הטאצ'. היות ומדובר במכשיר בעל חלקים זעירים וקטנטנים, כל נפילה או מכה יכולות לגרום לו לתקלות שונות. פעמים רבות, אין ברירה אלא לפנות למעבדה המעניקה שירותי תיקון לאייפון על מנת להתגבר על התקלה.

 

תיקונים אלה עלולים להגיע עד כדי מאות שקלים בשנה. למעשה, כמעט כל מחזיק אייפון בישראל נאלץ להתמודד עם תקלה אחת לפחות מאז רכישת המכשיר. היות וכפי שצוין לעיל, מדובר במאות אלפי צרכנים, אין ספק כי אנו מדברים על מאות אלפי תקלות. נשאלת אפוא השאלה, האם כדאי לרכוש את אחד מביטוחי האייפון הקיימים כיום בשוק?

 

ראשית, עלינו להכיר בכך כי האייפון הינו מכשיר אשר נוטה להתקלקל בקלות יחסית. הדבר נובע בעיקר מהשימוש התדיר במכשיר הסלולארי החכם, אשר מזמן הוא איננו עוד טלפון נייד שנועד לקיים שיחות "בלבד". האייפון התפרסם בעיקר בשל ה"אפליקציות" בהן הוא תומך. מדובר בפונקציות מגוונות ביותר המתחילות ביומן ודפדפן אינטרנט ונמשכות כיד הדמיון הטובה (ג'י.פי.אס, נגן מוסיקה, מעבד תמלילים, קונסולת משחק, תוכנת עריכת תמונות, מצלמה משוכללת ועוד).

 

על מנת לתפעל את האפליקציות השונות, תוך כדי שמירה על מראה אלגנטי, החלקים המרכיבים את האייפון הינם קטנים ועדינים. אי לכך, והיות ומדובר במכשיר אשר נעשה בו שימוש רב מדי יום, הוא "מועד לתקלות" (נפילות, רטיבות, התחממות, טלטול וכדומה). לצערנו, האייפון עלול להתקלקל בתדירות גבוהה יותר ממכשירים רגילים, קל וחומר מטלפונים שאינם חכמים (אשר בנויים באופן "מאסיבי יותר"). בעקבות התקלות הרבות, ובשל הפופולאריות העצומה של המכשיר, ביטוח לאייפון איננו עניין זול. למעשה, מדובר בפוליסת ביטוח אשר קיימות מחלוקות לא פשוטות בנוגע להיותה משתלמת. להלן מאמר אשר יסקור את האפשרות לרכישת ביטוח לאייפון ואת כדאיות העסקה מבחינת הגורמים המבטחים השונים.

 

ביטוח מחברות הסלולר

 

כל חברות הסלולר הגדולות משווקות גם מכשירי אייפון. אי לכך, הן מפעילות במקביל שירותי מעבדה לתיקון אייפון. מדובר במעבדות מקצועיות אשר מעניקות שירותי תיקון לאייפון ללקוחות החברה. בניגוד לביטוחי טלפונים אחרים, ביטוח אייפון בחברות הסלולר עלול להיות יקר באופן מיוחד. למעשה, הוא יכול להגיע עד כדי עשרות שקלים מדי חודש. ביטוחים אלה נהנים ממספר יתרונות, אך סובלים מחסרונות לא מעטים.

 

לדוגמא, היות ומדובר בחברות תקשורת המעניקות שירות למאות אלפי לקוחות, המטרה העיקרית שלהן הינה למכור את מוצריהם ו"לשמר את הלקוחות הקיימים". כיום, לא ניתן "לעגן" את הלקוח באמצעות "קנסות יציאה". אי לכך, חברות הסלולר שומרות על לקוחותיהם על ידי חיוב הטלפון החכם ב-36 תשלומים (תוך "זיכוי" עלות המכשיר מהמסלול החודשי). במידה ואתם מחזיקים באייפון מדגם וותיק, ייתכן ותתקלו בקשיים בבואכם לתקן את המכשיר בחברות הסלולר. תיקון אייפון 3, לדוגמא, איננו משתלם לחברת התקשורת, וזאת משום שהיא תעדיף מיד להוביל את הלקוח למסלול של שדרוג. דהיינו, רכישת אייפון מדגם חדש יותר תוך פריסת התשלומים לשלוש שנים נוספות. במילים אחרות, תיקון אייפון 3 בחברות הסלולר עלול להתמודד עם מכשולים רבים הנובעים משיקולי מכירות ושימור לקוחות. לאחרונה, הושק גם האייפון החדש – אייפון 5. סביר להניח כי תיקון אייפון 4 יסבול כעת מ"אפליה" דומה.

 

במילים אחרות, ככל שאייפון 5 יהפוך לנפוץ יותר ויותר, כך חברות הסלולר תהינה מעוניינות שלא לבצע תיקון אייפון 4 (וכמובן שלא תיקון אייפון 3). מיותר לציין כי מעבדה לתיקון אייפון הפועלת בחברת סלולר גדולה מחזיקה את כל החלפים הדרושים ויכולה להעניק את השירות הדרוש ללקוח. ביטוח אייפון בחברות הסלולר סובל גם ממספר חסרונות נוספים. ראשית, עלות הביטוח משתנה בהתאם לגילו של המכשיר ולא בכדי. ככל שהמכשיר "ותיק" יותר, כך עולה באופן משמעותי הסיכון שהוא יסבול מתקלות. כמו כן, חברות הסלולר מבקשות פעמים רבות השתתפות עצמית גבוהה כאשר יש צורך להחליף את המכשיר לחלוטין (בגין נזקים שהינם "טוטאל לוסט" כגון אובדן או גניבה).

 

ביטוח מחוץ לחברות הסלולר

 

מלבד חברות הסלולר, ישנן חברות "פרטיות" אשר מעניקות אפשרות לרכוש ביטוח אייפון. חברות אלה מפעילות אף הן מעבדה לתיקון אייפון אשר מחזיקה את החלפים הדרושים ומסייעת בתיקון תקלות נפוצות ונדירות כאחד. פוליסות הביטוח ה"פרטיות" מעניקות ללקוחותיהן שירותי תיקון תדירים לשלל הדגמים של הטלפון החכם. ניתן כמובן לקבל במסגרת פוליסות אלה גם שירותי תיקון אייפון 4 או אייפון 3. מעבדות לתיקון אייפון הפועלות מחוץ לחברות הסלולר הגדולות אינן מתמודדות עם שיקולי מכירה עתידיים ועל כן הן יעדיפו לתקן את המכשיר ולא להמליץ על החלפתו.

 

אי לכך, ביטוחים אלה מעניקים כיסוי רחב במקרים של אובדן/גניבה או נזק מוחלט (מקרים בהם אין מנוס מהחלפת המכשיר בטלפון חדש או מחודש). עם זאת, גם ביטוחים "פרטיים" אלה אינם ניתנים בחינם. למעשה, מעבדה לתיקון אייפון הפועלת באופן עצמאי יכולה אף היא לדרוש עשרות שקלים בחודש עבור ביטוח המכשיר. על פי רוב, המסלולים ה"פרטיים" משתלמים יותר. לדוגמא, תיקון אייפון במסגרת ביטוח "פרטי" כולל השתתפות עצמית נמוכה עד כדי העדר השתתפות מצד המבוטח באופן מוחלט. כמו כן, פעמים רבות, החברות המעניקות את הביטוחים הנ"ל מתחייבות על החלפת מכשיר בעת נזק מוחלט ללא הגבלה (וזאת בניגוד לחברות הסלולר המתחייבות להחלפה אחת לשנה בלבד). לעיתים, המחיר לגבי ביטוח האייפון הינו אחיד ללא קשר לגילו של המכשיר.

 

האם זה בכלל משתלם?

 

נותרנו עדיין עם שאלת "מיליון הדולר" – מה עדיף? האם לבטח את המכשיר בחברת הסלולר או שמא כדאי לפנות לביטוח באופן "פרטי"? כמו כן, האם זה בכלל משתלם מלכתחילה? ביטוח סמארטפון המבטיח תיקון אייפון בעת תקלות יכול בהחלט "להציל" את המשתמש מהוצאות כבדות. קל וחומר כאשר מדובר (כפי שציינו לעיל) במכשיר יקר ביותר אשר "מועד לפורענות". מחירי התיקונים השוטפים יכולים להיות גבוהים אך עדיין חשוב לציין כי אייפון הינו מכשיר אמין באופן יחסי. חברת "Apple" מתחייבת מדי שנה גם לשיפור באיכות המוצר ובעמידתו. במילים אחרות, ניתן להניח כי תקלות הדורשות תיקון אייפון 3 רבות הרבה יותר כאשר הן עומדות בהשוואה לדגמים חדשים (כגון 4, 4s ואייפון 5). עם זאת, תיקון אייפון יכול לעלות עד כדי 7% מעלות המכשיר ואף יותר. על פי רוב, תיקון אייפון עולה בממוצע כ-200 ₪ (כאשר תיקון מסך אייפון 4 יכול להגיע עד כ-400 ₪, בעוד תיקון מגן אחורי "ייעצר" בכ-100 ₪ בלבד).

 

 

תיקון אייפון - מה עושים כשהאייפון נשבר

 

סמאטרפונים מודרניים, כאשר בראשם ניצב בגאון מכשיר האייפון שבכל דגם חדש שלו שהושק היה מהמובילים ושחקן מרכזי מבחינה טכנולוגית, הינם מכשירים מתקדמים מאוד טכנולוגית. לתוך מארז קטן וקליל היצרנית מצליחה "לדחוף" שפע של יכולות ורכיבים – חיבור תמידי לרשת, משחקים, מסכים מרהיבים, מצלמות איכותיות, ניווט GPS, כלים שימושיים, אינסוף אפליקציות וכן הלאה. אך כאמור, למרות כל אלו ושלל היתרונות שהאייפון מציע למשתמשים, תיקון אייפון הוא פעולה שאין כמעט משתמש או משתמשת אשר אינם נדרשים לה מפעם לפעם.

 

תיקון אייפון הוא צורך לא בגלל שיש בעיה טכנית עם המכשיר או רכיבי החומרה שלו, אפל ידועה ומפורסמת בשרשרת הייצור והאספקה המדויקות שלו ובעובדה שהיא באמת מייצרת מכשירי פרימיום על כל המשתמע מכך. תיקון אייפון אם כך הוא פעולה נדרשת פעמים כה רבות ועבור מקרים מגוונים כל כך פשוט בגלל השימוש האינטנסיבי שאנו עושים עם המכשיר המתקדם ומרובה היכולות הזה. כך, המכשיר נופל לכל אחד ואחת – למי יותר ולמי פחות, אבל לכולם הוא נופל – הא סופג זעזועים בתיק או בכיס, שריטות, אבק וחלקיקים חודרים גם דרך ההגנות ושאר נזקים הנובעים משימוש אינטנסיבי ויומיומי, שעשוי להצריך תיקון אייפון.

 

 

תיקון אייפון – הכלים המתאימים

 

היבט חשוב שלא תמיד דנים בו או מזכירים אותו בהקשר של תיקון אייפון וסמארטפונים אחרים הוא השימוש בציוד המתאים. בניגוד למוצרי אלקטרוניקה אחרים, האייפון מיוצר עם ברגים מיוחדים, הוא כולל שכבות רבות ומורכבות של הדבקות תעשייתיות חזקות ורכיבי חומרה זעירים. כך שיש חשיבות גדולה מאוד לביצוע של תיקון אייפון בעזרת הכלים המתאימים, כאשר כלים וציוד שאינם מתאימים במסגרת תיקון אייפון יכולים לגרום נזק מהותי למכשיר.

 

לכן בין אם מנסים לבצע תיקון אייפון באופן עצמאי או כאשר בוחרים בפיתרון היעיל, הנגיש והאיכותי של פנייה למעבדת שירותי תיקון אייפון ומכשירי מובייל, חשוב לוודא כי נעשה שימוש בכלים המתאימים. כלים מתאימים ומקצועיים של תיקון אייפון כוללים מברגי כוכב ייעודיים ובגדלים שונים, אמצעים להרים רכיבים מודבקים ב"קרבי" המכשיר, פריטי ציוד המיועדים בלעדית למשימות חומרה ותיקון מסוימות, אמצעים לבדיקות חשמליות שונות וכן הלאה. תיקון אייפון אינו משימה שאפשר לעשות בעזרת כמה כלים פשוטים ששוכבים לכם במגירה בבית או בארגז הכלים, עבור תיקון אייפון חובה להשתמש רק בכלים המתאימים על מנת להגיע לרכיבי החומרה השונים, לפרק את חלקי המכשיר באופן נכון וכזה אשר יאפשר הרכבה חוזרת שלו ומניעת נזקים.

 

תיקון אייפון - מגוון רכיבים זעירים היוצרים מכשיר מתקדם ועוצמתי

 

בהקשר של תיקון אייפון חשוב להבין כי בתוך האייפון נמצאים למעשה מגוון רחב ומתקדם במיוחד טכנולוגית של רכיבי חומרה זעירים אשר תוכננו, עוצבו ויוצרו במיוחד עבור המכשיר הזה. כל חיישן, רכיב שמע, וידאו, מצלמה, רכיבים חשמליים, המעבד, לוח האם, הסוללה וכן הלאה תוכננו כך שהאייפון מאותו דגם יהיה אופטימאלי וישיג ביצועים מעולים, במשקל כמה שיותר נמוך ומארז כמה שיותר קטן ואלגנטי.

 
    אודות  |  תקנון  |  מפת האתר  |  קישורים  |  שירות לקוחות
חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י חנות וירטואלית

פיתוח אפליקציות לאייפון | מספר מקוצר לעסק | אייפון | אביזרים לאייפון |