בעגלת הקניות שלך 0 מוצרים
כללי
   קניית מסכים שבורים
   תיקון אייפון
אביזרים למכשירי אפל
   כיסויים לאייפון 4
   נרתיקים לאייפון 4
   אביזרים נלווים לאייפון 4
   כיסויים לאייפון 5
   נרתיקים לאייפון 5
   כיסויים לאייפון 6
   כיסויים לאייפון 6 פלוס
   אביזרים לאייפון 5
   אביזרים לאייפון 3
   אביזרים לאייפד
   אביזרים לאייפוד
   מטענים לאייפון
אביזרים למכשירי גלקסי
   כיסויים לגלקסי 6
   כיסויים לגלקסי 6 אדג'
   אביזרים לגלקסי 5
   אביזרים לגלקסי 4
   אביזרים לגלקסי 3
   אביזרים לגלקסי 4 מיני
   אביזרים לגלקסי 3 מיני
   אביזרים לגלקסי 2
   אביזרים לגלקסי 1
   אביזרים לגלקסי גרנד 2
   אביזרים לגלקסי טרנד
   אביזרים לגלקסי מיני
   אביזרים לגלקסי מיני 2
   סוללות לסמסונג גלקסי
   אביזרים לגלקסי יאנג
   אביזרים לגלקסי וונדר W
   אביזרים לגלקסי טאב
   אביזרים לגלקסי נוספים
אביזרים למכשירים אחרים
   אביזרים לסוני אריקסון
   אביזרים לנוקיה
   אביזרים לנקסוס
   אביזרים ל-HTC
   אביזרים ל-LG
   אביזרים לטאבלט
   אביזרים לטאבלט ACER
   אביזרים לטאבלט AKAI
   אביזרים לטאבלט ASUS
   אביזרים לטאבלט TEAC
   סוללות לנוקיה
   סוללות לסוני
   אביזרים ל- ZTE
מותגים
   SwitchEasy
   SGP המגן הדק
   OtterBox המגן החזק
שירותים נוספים
   תיקון גלקסי
   תיקון אייפד
   פריצת אייפון
   תיקון אייפוד

תיקון גלקסי

אביזרים לאייפון >  תיקון גלקסי

 

 מכשיר הגלקסי מבית סמסונג, הנחשב כיום ללא כל ספק למתחרה החזק ביותר שמאיים על ההגמוניה שיצר מכשיר האייפון בעולם הסלולר, דורש אף הוא מענה נרחב בכל הקשור לנושא של תיקונים. כמו בכל מכשיר סמארטפון מתקדם כיום, גם במכשירי הגלקסי מופיעות מידי עת תקלות שונות למיניהם, המחייבות כל בעל מכשיר מן הסוג הזה, לשלוח את הגלקסי שברשותו לתיקון. חשוב לציין כי מדובר בתקלות המתייחסות לכל הדגמים הקיימים של מכשירי הגלקסי, החל מן הדגם הראשון והמהפכני, ועד כמובן לדגם השלישי המתקדם והמרשים שאנו רואים היום. כמו כן, מתבצע כיום תיקון גלקסי במספר ערוצים מרכזיים, המאפשרים להשמיש במהרה את המכשיר ממספר לא מבוטל של תקלות נפוצות בו. 

 

למי פונים לקבלת שירותי תיקונים במכשירי גלקסי?

 

תיקון גלקסי מתאפשר כיום בשתי דרכים עיקריות, כשהאחת היא בפנייה למעבדת התיקונים של חברת הסלולר בה אנו מנויים, לעומת האחרת הבאה לידי ביטוי באמצעות פנייה לשירותיה של מעבדת תיקונים פרטית. מדובר כאן כמובן בדרכים המומלצות והאיכותיות ביותר לתיקון מכשירי גלקסי, כשעל כל הצרכן המחזיק במכשיר מן הסוג הזה ונקלע לידיה של תקלה כלשהי בו, מוטלת האחראיות להכריע בדבר הדרך האטרקטיבית והטובה ביותר מבחינתו בדבר תיקונה. 

 

אילו פעולות תיקון מתבצעות במסגרת שירותי תיקונים במכשירי גלקסי?

 

לאחר הפנייה לשירותיה של אחת מן המעבדות המציעות שירותי תיקון לגלקסי, מתבצעת על ידי עובדיה אבחנה והערכה מדויקת של התקלה, בסיומה יסבירו ללקוח מהן הפעולות שנדרש לבצע במסגרת תיקון המכשיר. לאחר שמקבלת אותה מעבדה את הסכמתו של הלקוח, ניתן לגשת לתיקון המכשיר, כשעבודות התיקון הנפוצות מתרכזות בהחלפת רכיבים כמו מסך, רמקול פנימי, שקע אוזניות, שקע טעינה, לחצן הבית, סוללה ועוד. כמו כן, מתבצעות במעבדות הללו גם עבודות תיקון מסובכות יותר, כשמדובר לרוב בכאלו הקשורות לתקלות תפעול פנימיות בפיקוד המכשיר.

 

מהם המחירים הנדרשים בשירותי תיקון למכשירי גלקסי?

שליחת מכשירי גלקסי לתיקון באחת ממעבדות התיקונים המקצועיות ברחבי הארץ, כורכת מן הצרכן בתשלום הנקבע למעשה מכמה גורמים. מדובר כאן בעיקר על סוג התקלה שאותרה באותו מכשיר גלקסי, אליה מצרפים כמובן את עלותו של הזמן הדרוש לתיקונה מבחינת אותה מעבדה. כמו כן, חשוב לציין כי במקרים בהם נדרש להחליף חלקים מסוימים במכשיר הגלקסי במסגרת התיקון, נכנסת כמובן עלותם של אותם חלפים למחיר הכולל של התיקון. מבחינת השוואת העלויות בין מעבדת תיקונים של חברת סלולר לבין כזו פרטית, מומלץ לפנות לשירותיה של מעבדה פרטית, כשמציעה תעריפים נמוכים ואטרקטיביים הרבה יותר בכל הקשור לשירותי תיקון גלקסי.

 

גם במכשיר הגלקסי הפופולארי, מופיעות מספר לא מבוטל של תקלות נפוצות, המחייבות בסופו של דבר  את בעלי המכשירים לפנות לקבלת שירותי תיקונים. בהתאם לכך, מומלץ לערוך תיקון גלקסי רק במעבדות תיקונים המוכחות כמקצועיות ואמינות בכל הקשור לתיקון של מכשירי סמארטפון מכל הסוגים.

 

תיקון גלקסי במעבדה מבוצע על ידי טכנאי מקצועי המתמחה במכשיר,המכשיר עובר בדיקה מקיפה ואבחון ולאחר מכן נכנס לעבודה במעבדה לתיקון גלקסי.מרבית התיקונים מסתיימים תוך כחצי שעה אלא אם זאת בעיה חמורה ואז צריך למצוא מעבדה איכותית ואמינה ששמעתם עליה ביקרות טובות.(כמו נזקי קורוזיה ומים שלוקחים מספר שעות).כל פתרונות התוכנה והחומרה תחת קורת גג אחת.

 

ניתן לבצע במעבדות לתיקון גלקסי החלפת מסכים,חידוש פלסטיקה,בדיקה והחלפת סוללה,צריבת רום,התקנת עברית,גיור מלא כולל פתיחה לסימ-פרי (SimFree), תיקון שקע טעינה,תיקון כל בעיות הטאצ' פגמים במסך הפנימי,נזקי קורוזיה ומים,אתם תבחרו מעבדה שמתמחה בתיקון גלקסי וחשוב למצוא צוות המעבדה בעל נסיון עשיר בתיקון וידע רב אשר יטפל במכשיר היקר שלכם בזהירות ובמהירות רבה.חשוב למצוא מעבדה לתיקון גלקסי אשר כל הצוות שלה מבין את הרגישות של הנושא ועושים את כל המאמצים בכדי לסיים את התיקון בזמן הקצר ביותר תוך שמירה על סטנדרטים המומלצים ע"י היצרן.

 

 

איך ניתן לשמור על המכשיר ולהאריך את חייו?

 

בעזרת כמה כללים פשוטים ניתן להעריך משמעותית את חיי המכשיר ולהגן עליו מפני תקלות מיותרות ולחסוך כסף וזמן בשביל חיפוש, מציאת ותיקון המכשיר שלכם במעבדה שמתמחה במכשירי אנדרואיד ובפרט בתיקון גלקסי.

פריקה וטעינה של הסוללה במלואה פעם אחת בחודש יעריכו את חיי הסוללה וימנעו מצב המצריך החלפת סוללה בגלקסי,מצב שיעלה לכם לא מעט כסף.סוללה שנפרקת אחת לחודש תחזיק מעמד זמן רב יותר באופן משמעותי מאשר סוללה שאינה נפרקת באופן סדיר.

רצוי גם לשים מגן מסך למכשיר , ומגן שישמור עליו בבטחה מנפילות וחבטות.

 

תיקון מכשירי גלקסי

 

סדרת מכשירי הגלקסי של סמסונג ללא ספק יצרה מהפכה בשוק הסלולאר והמובייל העולמי, מעבר לעובדה שמערכת האנדרואיד מבית גוגל שנמצאת במכשירי הגלקסי היא המובילה בפער גדול מבחינת נתח שוק, סמסונג הפכה בעזרת מכשירי הגלקסי ליצרנית הסלולאר הגדולה והמובילה בעולם מבחינת מכירות, כאשר היא עקפה את אפל. עקב שפע מכשירי הגלקסי בשוק, תיקון גלקסי הוא פעולה נפוצה מאוד עבור מעבדות תיקונים וספקי שירותים בתחום הסמארטפונים. תיקון גלקסי מהווה קטגוריה נפוצה מאוד, רלבנטית עבור מכשירי גלקסי מדורות קודמים שעדיין ניתן לראות ועד תיקון מכשיר הדגל החדשים יותר כגון תיקון גלקסי 3 או תיקון גלקסי 4.

 

תקלות נפוצות בתיקון גלקסי

 

כמו בכל סמארטפון, גם למכשירי הגלקסי מבית סמסונג יש תקלות, חלקן הגדול נובע מנפילה או מכה שהמכשיר הגדול והמתקדם הזה סופג וחלקן בלאי טבעי או תקלה אחרת ברמת החומרה. התקלות הנפוצות ביותר בהקשר של תיקון גלקסי הן מסך שבור שיש להחליף, קב אחורי שנשבר, כפתור ראשי שאינו תיקון גלקסי שאינו עובד, תקלות ברכיבי השמע, שריטות על המצלמה וכדומה. לצד התקלות הנפוצות בהחלט יש מקרי תיקון גלקסי בהם מדובר על רכיבים ספציפיים ופנימיים שיש להחליף, למשל רמקול, חיישנים על לוח המכשיר, סוללה מקורית לגלקסי ושאר רכיבי חומרה קטנים וייעודיים לדגם הגלקסי הרלבנטי.

 

חשיבות השימוש בחלקי חילוף איכותיים

 

כאשר מדובר על תיקון גלקסי או תיקונים לדגמי סמארטפונים אחרים לצורך העניין, חשוב להדגיש את הנושא של שימוש בחלקי חילוף איכותיים ומקוריים במרבית המקרים. במקרה של למשל תיקון גלקסי המצריך החלפת מסך המגע והתצוגה, אם ייעשה שימוש בחלק חלופי שאינו מקורי, אי אפשר לצפות לתוצאות המדהימות של מכשירי הגלקסי. דבר זה נכון בהחלט גם לגבי תיקונים והחלפת רכיבים בודדים בתוך המכשיר עצמו. מעבדת שירות איכותית ומכובדת המציעה שירות תיקון גלקסי חייבת להצהיר ולהתחייב על שימוש בחלקי חילוף מקוריים ואיכותיים, חלקים המותאמים בדיוק לכל דגם גלקסי רלבנטי.

 

לסיכום: תיקון גלקסי הוא צורך נפוץ מאוד בגלל העובדה שאלו המכשירים הנפוצים ביותר בישראל, רמת הידע של הטכנאים גבוהה מאוד ויש נגישות טובה לחלקי חילוף. תיקון גלקסי ניתן לבצע עבור הדגמים הראשונים והישנים של הגלקסי וכמובן שעבור הגדמים החדשים והמתקדמים יותר.

 
    אודות  |  תקנון  |  מפת האתר  |  קישורים  |  שירות לקוחות
חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י חנות וירטואלית

פיתוח אפליקציות לאייפון | מספר מקוצר לעסק | אייפון | אביזרים לאייפון |