בעגלת הקניות שלך 0 מוצרים
כללי
   קניית מסכים שבורים
   תיקון אייפון
אביזרים למכשירי אפל
   כיסויים לאייפון 4
   נרתיקים לאייפון 4
   אביזרים נלווים לאייפון 4
   כיסויים לאייפון 5
   נרתיקים לאייפון 5
   כיסויים לאייפון 6
   כיסויים לאייפון 6 פלוס
   אביזרים לאייפון 5
   אביזרים לאייפון 3
   אביזרים לאייפד
   אביזרים לאייפוד
   מטענים לאייפון
אביזרים למכשירי גלקסי
   כיסויים לגלקסי 6
   כיסויים לגלקסי 6 אדג'
   אביזרים לגלקסי 5
   אביזרים לגלקסי 4
   אביזרים לגלקסי 3
   אביזרים לגלקסי 4 מיני
   אביזרים לגלקסי 3 מיני
   אביזרים לגלקסי 2
   אביזרים לגלקסי 1
   אביזרים לגלקסי גרנד 2
   אביזרים לגלקסי טרנד
   אביזרים לגלקסי מיני
   אביזרים לגלקסי מיני 2
   סוללות לסמסונג גלקסי
   אביזרים לגלקסי יאנג
   אביזרים לגלקסי וונדר W
   אביזרים לגלקסי טאב
   אביזרים לגלקסי נוספים
אביזרים למכשירים אחרים
   אביזרים לסוני אריקסון
   אביזרים לנוקיה
   אביזרים לנקסוס
   אביזרים ל-HTC
   אביזרים ל-LG
   אביזרים לטאבלט
   אביזרים לטאבלט ACER
   אביזרים לטאבלט AKAI
   אביזרים לטאבלט ASUS
   אביזרים לטאבלט TEAC
   סוללות לנוקיה
   סוללות לסוני
   אביזרים ל- ZTE
מותגים
   SwitchEasy
   SGP המגן הדק
   OtterBox המגן החזק
שירותים נוספים
   תיקון גלקסי
   תיקון אייפד
   פריצת אייפון
   תיקון אייפוד

תיקון אייפד

אביזרים לאייפון >  תיקון אייפד

האייפד, הנחשב למחשב הלוח הפופולארי ביותר כיום בעולם, צורך אף הוא מענה ראוי בנושא של תיקונים. מסך שבור, סוללה שהפסיקה לפעול כראוי, כפתור הבית שלא מתפקד, כל אלו הם רק חלק קטן מן הדוגמאות לאותן תקלות נפוצות המופיעות מפעם לפעם באייפדים, המחייבות את בעליהם במציאת פתרון איכותי שישיב במהרה את מחשב הטאבלט שברשותם לכדי שימוש תקין. בהתאם לכך, נערך כיום תיקון אייפד במספר דרכים נפוצות, המעניקות למשתמשי הטאבלט הפופולארי את המענה הדרוש בכל פעם שנתקלים בסוגים שונים של תקלות בו.

 

מעבדות תיקון פרטיות לכל אורך רחבי הארץ

 

הדרך המומלצת ביותר כיום לקבלת שירותי תיקון אייפד, נמצאת כמובן בפנייה לאחת ממעבדות התיקונים הרבות הפרוסות לכל אורך רחבי הארץ, המעניקות שירותי תיקונים מקצועיים למכשירי אייפד. בין שירותי התיקונים הרבים והמיועדים למכשירי אייפד, הניתנים במעבדות הללו, ניתן למצוא בין היתר, החלפת מסך פנימי וחיצוני, החלפת כפתור הבית, החלפת סוללה, החלפת כיסוי אחורי, תיקון תקלות תפעוליות למיניהן ועוד. כמו כן, חשוב לציין כי ניתן לערוך כיום תיקון אייפד גם דרך האינטנרט, כשחלק גדול מאותן מעבדות תיקון מציעות כיום את שירותיהן ברשת, במסגרתן אוספות את האייפד המקולקל היישר מבית הלקוח באמצעות שליח, כשמחזירות אותו תקין ושלם באותה הדרך בסיום התיקון.

 

רכישת חלקי חילוף לאייפד- גם אתם יכולים לתקן

 

במידה ואינכם מעוניינים לשלוח את האייפד שלכם למעבדת תיקונים פרטית, ניתן לתקן את מחשב הלוח גם באופן עצמאי. אפשרות זו באה כמובן לידי ביטוי באמצעות העובדה שניתן כיום לרכוש חלפים מקוריים לאייפדים, כשקיימים לשם כך מספר ספקים מובילים, אליהם מומלץ לפנות דרך האינטרנט. בהתאם לכך, בעזרת זיהוי מדויק של מקור התקלה, בנוסף לידע בסיסי אודות המבנה והמערכות העומדות מאחורי האייפד, ניתן להזמין את החלפים לאייפון ולאייפד הרצויים ולערוך תיקון אייפד באופן עצמאי. כמו כן, חשוב לציין כי רכישת חלפים לאייפד מתאפשרת כיום כמובן לכל הדגמים של מחשב הלוח המפורסם.  

 

עלויות אטרקטיביות וכדאיות לצרכן

 

לא משנה באיזה דרך תבחרו בסופו של דבר לשלוח את האייפד שברשותכם לתיקון, העלויות שתידרשו לשלם לשם כך יהיו לרוב משתלמות עבורכם מכל בחינה. תיקון אייפד במעבדה פרטית למשל, יעלה לכם הרבה פחות מאשר לרכוש אייפד חדש, כשתקבלו בסיום התיקון אייפד תקין לגמרי שיוכל להמשיך לשמש אתכם לאורך טווח. לעומת זאת, בהזמנת חלפים ותיקון האייפד באופן עצמאי, תוכלו לחסוך עוד יותר, כשתידרשו לשלם רק בעבור עלותם של החלפים שהזמנתם.

מציאת שירותי תיקונים לאייפד, איננה מוגדרת עוד כמשימה מורכבת, כפי שהיה בתחילת דרכו של הטאבלט הפופולארי, כשניתן למצוא כיום בכל רחבי הארץ מספר גדול של מעבדות תיקונים מקצועיות, המעניקות שירותי תיקונים מקיפים לאייפדים. כמו כן, למוכשרים שבינינו קיימת גם האפשרות לרכוש חלפים מקוריים לאייפד, ובכך למעשה גם לתקן את תקלות רבות בו באופן עצמאי.  

 

 סוגי תיקוני אייפד נפוצים 

 

• החלפת המסך של האייפד – זהו התיקון הנפוץ ביותר במעבדות לתיקון אייפד.החלפת מסך לאייפד 1, שונה במחיר שלו מהחלפת מסך לאייפד 2,או החלפת מסך לאייפד 3.מומלץ לבדוק את המחיר של התיקון עם המעבדה בטרם אתם מוסרים את האייפד שלכם.

• החלפת הכיסוי אחורי של האייפד – בדרך כלל עקב נפילה או שריטות מרובות בחלק האחורי.

• תיקון קורוזיה ונזקי מים – תקלה נפוצה,שיכולה להימנע בקלות על ידי הרחקת המכשיר מאיזורים לחים ורטובים.

• תיקון תקלות טכניות באייפד,גם מאוד נפוץ במעבדות לתיקון אייפד.

• החלפת כפתור בית

• החלפת סוללה – תקלה הנובעת בדרך כלל מבלאי טבעי של האייפד. שימו לב שסוללת אייפד מספיקה למשך שעות רבות של שימוש, כך שאם הסוללה שלכם נגמרת לאחר שעות בודדות, כנראה שהגיע הזמן להחליפה. תקלה זו נפוצה באייפד 1 ובאייפד 2. מאחר ואייפד 3 הוא חדש יחסית, כמעט ואין צורך להחליף לו סוללה בעקבות שהסוללה שלו מפותחת יותר משל אייפד 1 ואייפד 2.

 

 תיקון אייפד איך הכול התחיל?

 

היום אולי לא כולם זוכרים זאת, אך האייפד מבית אפל היה ועודנו מוצר מהפכני, המכשיר הראשון שבאמת יצר כיוון מהותי בשוק המובייל מאז השקת האייפון ב-2007 והמכשיר אשר יצר לבדו את שוק הטאבלטים שהיום הוא מובן מאליו וכולל שחקנים רבים. לפני האייפד של אפל אף אחד לא ידע מה זה טאבלט והשוק לא היה בכיוון הזה בכלל, אך מאז השקת האייפד הראשון הכל כבר היסטוריה כידוע... הפופולאריות האדירה של האייפד יוצרת מציאות בה תיקון אייפד מהווה פעולה נדרשת ונפוצה מאוד – יש המון מכשירים ולכן תקלות קורות ויש צורך לבצע תיקון אייפד.

 

 לא רק מסך שבור...

 

בהתאם לכך שהאייפד הוא טאבלט גדול ואיכותי, הכולל למעשה בעיקר מסך מגע גדול ומשובח וגב אחורי, התקלה הנפוצה ביותר שעבורה נשלח המכשיר לטובת תיקון אייפד היא מסך שבור שיש להחליף. זוהי באמת התקלה הנפוצה ביותר, בפער מרשים לעומת תקלות נפוצות אחרות בהקשר של תיקון אייפד. המסך של האייפד נשבר כאשר המכשיר נופל, סופג מכות או זעזועים למיניהם. בהיותו מסך זכוכית גדול יחסית במכשיר שהוא מאוד נייד ורב גוני, שברים עקב נפילות ומכות הם נפוצים וקורים כמעט לכל אחד בשלב זה או אחר.

 

אך תיקון אייפד כולל מגוון רחב ונוסף של תקלות מעבר להחלפת מסך שבור. כך למשל ניתן לראות הזמנות עבודה של תיקון אייפד להחלפת הגב האחורי שנסדק או נשבר, החלפת המצלמה, החלפת או תיקון שקע הטעינה והסנכרון של האייפד, תיקון אייפד להחלפת סוללה מקורית, החלפת כפתורים או חיישנים במכשיר ובמקרים אחרים גם החלפת רכיבי חומרה בודדים בתוך המכשיר.

 

תיקון אייפד מכל הדגמים

 

היום קיימים למעשה בשוק 5 דגמים שונים של האייפד מבית אפל, כולם מוצרים מעולים ופופולאריים מאוד. הכוונה היא החל מהדגם הראשון של האייפד ועד האייפד 4 והאייפד מיני החדשים שהושקו לקראת 2013. תיקון אייפד הינו רלבנטי לכל הדגמים ועדיין ניתן להשיג שירות וחלקי חילוף עבור תיקון אייפד מהדגמים הראשונים. יש להבין כי תיקון אייפד מצריך שימוש בחלקי החילוף המתאימים והאיכותיים ביותר בהתאם לכל דגם, בדור הרביעי יש חלקים שונים לגמרי לעומת דגמים קודמים למשל.
    אודות  |  תקנון  |  מפת האתר  |  קישורים  |  שירות לקוחות
חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י חנות וירטואלית

פיתוח אפליקציות לאייפון | מספר מקוצר לעסק | אייפון | אביזרים לאייפון |