בעגלת הקניות שלך 0 מוצרים
כללי
   קניית מסכים שבורים
   תיקון אייפון
אביזרים למכשירי אפל
   כיסויים לאייפון 4
   נרתיקים לאייפון 4
   אביזרים נלווים לאייפון 4
   כיסויים לאייפון 5
   נרתיקים לאייפון 5
   כיסויים לאייפון 6
   כיסויים לאייפון 6 פלוס
   אביזרים לאייפון 5
   אביזרים לאייפון 3
   אביזרים לאייפד
   אביזרים לאייפוד
   מטענים לאייפון
אביזרים למכשירי גלקסי
   כיסויים לגלקסי 6
   כיסויים לגלקסי 6 אדג'
   אביזרים לגלקסי 5
   אביזרים לגלקסי 4
   אביזרים לגלקסי 3
   אביזרים לגלקסי 4 מיני
   אביזרים לגלקסי 3 מיני
   אביזרים לגלקסי 2
   אביזרים לגלקסי 1
   אביזרים לגלקסי גרנד 2
   אביזרים לגלקסי טרנד
   אביזרים לגלקסי מיני
   אביזרים לגלקסי מיני 2
   סוללות לסמסונג גלקסי
   אביזרים לגלקסי יאנג
   אביזרים לגלקסי וונדר W
   אביזרים לגלקסי טאב
   אביזרים לגלקסי נוספים
אביזרים למכשירים אחרים
   אביזרים לסוני אריקסון
   אביזרים לנוקיה
   אביזרים לנקסוס
   אביזרים ל-HTC
   אביזרים ל-LG
   אביזרים לטאבלט
   אביזרים לטאבלט ACER
   אביזרים לטאבלט AKAI
   אביזרים לטאבלט ASUS
   אביזרים לטאבלט TEAC
   סוללות לנוקיה
   סוללות לסוני
   אביזרים ל- ZTE
מותגים
   SwitchEasy
   SGP המגן הדק
   OtterBox המגן החזק
שירותים נוספים
   תיקון גלקסי
   תיקון אייפד
   פריצת אייפון
   תיקון אייפוד

פריצת אייפון

אביזרים לאייפון >  פריצת אייפון

עד לכניסתו של מכשיר האייפון לשוק הסלולר ושינוי חוקי המשחק בו, לא נחשפו יותר מידי למושגים כמו "פריצת מכשיר", כשכן מדובר למעשה בעוד חידוש שהביא עימו המכשיר המהפכני. כיום, לאחר רכישה של מכשיר האייפון באחת מן החנויות המשווקות מכשירי סמארטפון, או לחילופין מחברת הסלולר בה אנו מנויים, ניתן לפרוץ את המכשיר ולהיחשף לעולם בלתי נגמר של הטבות למשתמש. למרות זאת, מעורר כל נושא הפריצה במכשירי אייפון דיון צרכני די נרחב בין משתמשיו, כשיש הטוענים כי מדובר בדבר לגיטימי שמתבקש לבצע מצד אחד, לעומת אחרים שאינם מעוניינים לקחת את הסיכונים הכרוכים בכך מן הצד האחר.

 

אילו "הטבות" מקנה פריצת אייפון למשתמש?

 

היתרון הגדול שקיים בביצוע פריצת אייפון מצד המשתמש, נמצא כמובן ביכולת להוריד למכשיר את כל האפליקציות בחינם. מדובר כאן בהטבה ענקית עבור המשתמש, כשכן הורדה של מספר לא מבוטל של אפליקציות מחנות התוכנות כורכת בתשלום מצד המשתמש. בנוסף, מאפשרת פריצת אייפון להוריד למכשיר מספר גדול של תוספים מגניבים שלא ניתן למצוא בחנות התוכנות המקורית. שתי הסיבות הללו, הם אלו שמושכות בסופו של דבר רבים ממשתמשי האייפון לפרוץ את המכשיר, כשמעוניינים כמובן באפשרות לשימוש עשיר ומעניין הרבה יותר.

 

מהם הסיכונים הכרוכים בפריצת אייפון?

 

למרות כל היתרונות וההטבות שזוכה המשתמש לאחר ביצוע של פריצת אייפון, קיימים גם מן הצד השני סיכונים הכרוכים בכך, שמביאים חלק מן המשתמשים לוותר בסופו של דבר על הרעיון. ההשלכה הראשונית לאחר ביצוע של פריצת אייפון, באה לידי ביטוי באיבודה של אחריות היצרן שניתנה בעת רכישת המכשיר, כשמסירה למעשה את האפשרות לקבלת שירותי תיקונים ללא עלות לכל אורך תוקפה של האחריות. כמו כן, חשוב לציין כי מדובר בהליך שאינו לגיטימי גם מבחינתן של חברות הסלולר, כשמעבירות את האחריות להשלכותיו לידיו של המשתמש.

 

האם כדאי לבצע פריצת אייפון?

 

הכדאיות שבביצוע פריצת אייפון, נמדדת בסופו של דבר בהרגלי השימוש בהם מעוניין כל משתמש. בהתאם לכך, במידה ואתם מעוניינים בשימוש רחב באייפון, כזה הכולל הורדה של מספר גדול אפליקציות, משחקים ותוספים למיניהם, מדובר במהלך כדאי עבורכם. לעומת זאת, במידה ואתם מרוצים מאפשרויות השימוש העומדות לפניכם מבלי שכלל פרצתם את האייפון, מומלץ לכם להישאר במצב הנוכחי ולא לפרוץ את המכשיר. כמו כן, גם במקרה ואינכם מוכנים לקחת את הסיכונים הכרוכים בביצוע פריצה, כדאי שתוותרו על הרעיון ותשאירו את המכשיר במצבו הנוכחי.

פריצת אייפון מאפשרת כיום לכל משתמש להגביר במידה משמעותית את חווית השימוש במכשיר, כשמאפשרת להוריד באופן חינמי כל משחק, אפליקציה או תוסף מדליק למכשיר. למרות זאת, כורכת הפריצה בלא מעט סיכונים, כשעל כל משתמש מוטלת החובה לקחת את ההחלטה הנכונה ביותר מבחינתו. כמו כן, חשוב לציין כי הצורך בביצוע פריצה מוכרע פעמים רבות בהיקף השימוש של כל משתמש במכשיר. 

 

פריצת אייפון היא בעיקרה תהליך המבוצע על מנת לאפשר למשתמש יותר גישה למאפיינים של המכשיר והתקנת תוכנות / אפליקציות של צדדים שלישיים אשר אינן נמצאות בחנות האפליקציות של אפל (App Store). הפריצה (Jailbreak כפי שהיא נקראת באנגלית) היא תהליך של תוכנה, כך למשתמש יש גישת רוט (ROOT) למכשיר והוא אינו מוגבל על ידי ההגבלות הפנימיות הבסיסיות של אפל. פריצת אייפון אינה מתאימה לכל אחד והכדאיות שלה תלויה מאוד בהרגלי השימוש של כל משתמש באופן פרטני.

 

מצד אחד ניתן לומר שאם כבר רוצים מכשיר נטול מגבלות אז אפשר פשוט לרכוש מראש מכשיר אנדרואיד שהיא מערכת הפעלה פתוחה ונטולת מגבלות רבות כל כך כמו מערכת iOS של אפל, אך מצד שני יש שיגידו כי פריצת אייפון מאפשרת ליהנות מכל היתרונות מבחינת חומרה, עיצוב ואפליקציות של האייפון מבית אל לצד הפתיחות ואפשרויות ההתאמה האישית של מערכת האנדרואיד.

 

פריצת אייפון – עבודה למביני עניין

 

למרות שבהחלט ניתן לבצע פריצת אייפון באופן עצמאי על ידי המשתמש, זו פעולה שיש בה סיכונים והיא יכולה להיות מורכבת לביצוע מבחינת טכנית. לכן למי שאין לו את הידע הטכני והטכנולוגי לביצוע משימות כגון פריצת אייפון בהחלט מומלץ שישאיר את המלאכה – אם יבחר לבצע פריצת אייפון – למביני עניין ולאנשי מקצוע מיומנים. עבור טכנאים ו"מקצועני אייפון" מנוסים, פריצת אייפון היא פעולה קלה ונפוצה מאוד. השינוי נעשה בעזרת כמה כלים אפשריים שהם למעשה תוכנות ופעולות ברמת התוכנה שיש לבצע כדי שהאייפון אכן יהיה פרוץ.

 

סוגי פריצות

 

יש שני סוגים עיקריים של פריצת אייפון:

 

·         פריצה קשורה (Tethered): אשר להדליק מחדש את האייפון רק בעזרת מחשב המבצע בכל הדלקה מחדש פעולה ברמת התוכנה של המכשיר.

·         פריצת אייפון לא קשורה (Untethered): פריצה מלאה, אפשר לכבות ולהדליק את האייפון בחופשיות וללא צורך במחשב. פריצת אייפון מלאה.

 

חשוב לציין כי פריצת אייפון הינה תהליך הפיך במידה כמעט מלאה, שחזור הגדרות יצרן מוחק את הפריצה וכמו כן שדרוג לגרסא חדשה יותר של iOS מוחק פריצת אייפון והמכשיר שלכם חוזר להיות "רגיל". אין ספק כי הפריצה מאפשרת שלל אפשרויות חדשות ואיכותיות, אך מצד שני היא מתאימה למשתמשים שאוהבים "לשחק" עם המכשיר שלהם ולשדרוג אותו, לא למשתמש הממוצע שמסתדר מצוין עם הממשק הסגור והמנוהל של אפל.
    אודות  |  תקנון  |  מפת האתר  |  קישורים  |  שירות לקוחות
חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י חנות וירטואלית

פיתוח אפליקציות לאייפון | מספר מקוצר לעסק | אייפון | אביזרים לאייפון |